در حال بارگذاری ...
دکتر علی نژاد در کارگاه پیش گیری از اعتیاد در پردیس شهید چمران خبر داد:

تمرکز ویژه بر مساله نشاط بخشی در پردیس های دانشگاه فرهنگیان

به گزارش اداره کل مشاوره بهداشت و سلامت روان کارگاه پیش گیری از اعتیاد مرحله پیشرفته ( مدرسه) با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر در پردیس شهید چمران در حال برگزاری است.
در این همایش کارشناسان دوره دیده و کادر تربیت مدرس سراسر کشور حضور دارند.
دکتر علی نژاد معاون دانشجویی دانشگاه در این برنامه ضمن خیر مقدم به مشاورین و دکتر حمید صرامی، مشاور وزارت کشور، گفت: دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه ماموریت گرا تمام تلاش خود را برای پیشبرد اهداف ارزشمند ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری انجام خواهد داد.

وی در ادامه از مشاوران دانشگاه فرهنگیان خواست علاوه بر خدمات روان شناختی و ارجاعات مناسب در حوزه فعالیت خود، تمام اهتمام خود را در نشاط بخشی و ایجاد امید و شتاب در ایجاد شور زندگی و تازگی در پردیس ها ایجادکنند.

علی نژاد خطاب به مشاوران گفت: مشکلات را از دید دانشجو معلم بنگرید. علاوه بر نگاه حرفه ای و تخصصی، « همدلی» و ایجاد فضای امن و پر از آرامش و اعتماد در دانشگاه ما ضروری است.
وی افزود: با افتتاح۷۰ مرکز مشاوره در سراسرکشور، طرح ایجاد اندیشکده ی روانشناسی  با هدف سیاستگذاری و ایجاد کانون تفکر در دانشگاه مطرح شد که بزودی و پس از تصویب به وزارت علوم تقدیم میشود.

معاون دانشجویی دانشگاه در پایان خاطر نشان کرد بر روی مساله نشاط بخشی در پردیس های دانشگاه فرهنگیان تمرکز ویژه نموده ایم و امیدواریم مشاوران محترم بازوان پرتوان ما در این طرح ملی باشند.
شایان ذکر است دکتر کریمی نیز در این برنامه ضمن خیر مقدم به کارشناسان مشاوره به بیان مطالبی پیرامون اهتمام  اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت در بر گزاری سلسله وار و منظم دوره پشگیری از اعتیاد در دانشگاه فرهنگیان پرداخت.

شایان ذکر است مدرسان این دوره دکتر حمید صرامی و دکتر هاشم ورزی بودند.


نظرات کاربران