در حال بارگذاری ...
بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دختر با اعلام نتایج رشته های والیبال و فوتسال بکار خود پایان داد

دانشجو معلمان استان فارس مدال خود را به شهید مدافع حرم محسن حججی تقدیم کردند

بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با توزیع مدال های رشته های فوتسال و والیبال به کار خود در بخش خواهران پایان داد.

در مراسم اختتامیه بیست و سومین المپیاد ورزشی دختران که با حضور دکتر علی نژاد معاون دانشجویی و دکتر روحی مدیر کل تربیت بدنی و دکتر فخاری مدیر امور پردیس های استان مرکزی برگزار شد، تیم های برگزیده رقابت های فوتسال و والیبال اعلام و مدال های آنها توزیع شد.

 در این رقابت ها 16 تیم فوتسال دانشجومعلمان استان های کشور، پس انجام قرعه کشی در قالب 4 گروه 4 تیمی به رقابت پرداختند، در دور اول از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود کرد و سپس به صورت تک حذفی و در دور سوم برای رده بندی و فینال با هم به رقابت پرداختند،در نهایت تیم اصفهان توانست بر سکوی نخست این رقابت ها بایستد و تیم های فارس و تهران به ترتیب به مقام های دومی و سومی این رشته در بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دست یافتند.

 

در سری رقابت های والیبال نیز، 19 تیم والیبال از  دانشگاه فرهنگیان استان های مختلف، در 4 گروه 4 و 5 تیمی با حضور 12 داور به رقابت پرداختند که در دور نخست از هرگروه 2 تیم صعود کردند ودر ادامه  برطبق جدول فیزو رقابت ها پیگیری شد که در پایان پس از 48 بازی  تیم دانشگاه فرهنگیان استان تهران توانست رتبه نخست این رقابت ها را ازآن خود کند و تیم های استان های فارس و اصفهان حائز رتبه های دومی و سومی این گروه از مسابقات دانشجو معلمان دختر شدند.

همچنین دانشجو معلمان استان فارس در اقدامی شایسته مدال خود را به شهید مدافع حرم محسن حججی تقدیم کردند.

دکتر علی نژاد ضمن تقدیر از این حرکت که نشانگر تبلور معلمی در همه عرصه ها حتی در عرصه مسابقات ورزشی است گفت: اقدام ارزشمند این دانشجو معلمان در تقدیم مدال خود به خانواده شهید مدافع حرم گویای این است که فرهنگ ایثار و شهادت در این دانشگاه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

شایان ذکر است آمنه عابد کیش با یازده گل زده به عنوان خانم گل و بهترین بازیکن رقابت ها فوتسال دانشجویان و  نرگس یگانه به عنوان فنی ترین بازیکن والیبال در این دوره از المپیاد  انتخاب شد.

 


نظرات کاربران