در حال بارگذاری ...
دکتر علی نژاد در مراسم اختتامیه بیست و سومین المپیاد ورزشی دختران:

تمرین برای صبر یکی از دستاورد های المپیاد ورزشی بود

بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور  شنبه 21 مرداد 96 با معرفی تیم های برتر رشته های فوتسال و والیبال به کار خود پایان داد.

 در مراسم اختتامیه این دوره از المپیاد ورزشی دانشجومعلمان در بخش دختران که با حضور دکتر علی نژاد معاون دانشجویی، دکتر روحی مدیر کل تربیت بدنی و دکتر فخاری مدیر امور پردیس های استان مرکزی و ورزشکاران رشته های فوتسال و والیبال در سالن اجتماعات پردیس شهید باهنر اراک برگزار شد، دکتر علی نژاد معاون دانشجویی و قائم مقام المپیاد طی سخنانی از حمایت های بی شائبه مربیان، سرپرستان، ناظرین و سرپرستان فنی قدردانی کرد.

وی با اشاره به حمایت های  دکتر مهرمحمدی سرپرست دانشگاه و هیئت رئیسه از میزبانی دکتر فخاری مدیر امور پردیس های استان مرکزی و تلاش های همکاران اداره کل تربیت بدنی در برگزاری شایسته المپیاد تشکر و سپاسگزاری کرد.

دکتر علی نژاد تمرین برای صبر را یکی از ارمغان های این دوره عنوان و اظهار کرد: این مسابقات صبر و در کنار آن زیبایی ارزشمندی را به همراه داشت.

وی ضمن تقدیر از همه همکارانی که برای برپایی این المپیاد زحمات بسیاری کشیدند ابراز امیدواری کرد: تمام تلاش های که برای برگزاری این المپیاد کشیده شد برای آینده معلمی دانشجو معلمان اثرگذار باشد.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همچنین حضور فارغ التحصیلان مرکز تربیت معلم در کسوت مربی، سرپرست  و نیز ناظر و مسئول فنی مسابقات را مایه افتخار دانست و برای دانشجو معلمان حاضر در این دوره آرزوی سعادت و سلامتی کرد.

در ادامه این مراسم دکتر روحی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه و دبیر کل المپیاد، نیز ضمن قدردانی از اساتید و مدیرانی که به عنوان ناظر و سرپرست فنی در این دوره از رقابت ها در برگزاری شایسته این المپیاد، دانشگاه را یاری کردند، حضور و همکاری دانشجومعلمان دوره های گذشته را  به عنوان مربی و سرپرست در تیم های ورزشی استان ها مایه مباهات دانست و ابراز امیدواری کرد: حضور آنان، الگویی باشد برای شما عزیزان که بتوانید هر کجا باشید دانش آموزانی تربیت و پرورش دهیدکه پس از سی سال به وجودشان افتخار کنید.

وی با تقدیر از نگاه ویژه و مثبت میزبان این دوره دکتر فخاری به دانشجو معلمان، آن را بسیار پر اهمیت برشمرد.

دکتر روحی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای این المپیاد قرار گذاشتیم که این دوره را درکنار یکدیگر با افتخار به پایان بریم،  خاطر نشان کرد: در تربیت بدنی علاوه بر تمرین های جسمانی باید تمرین گذشت، فداکاری، خویشتن داری، صبر و تحمل در شکست و پیروزی کنیم که در شرایط خاص همراه و یاری دهنده یکدیگر باشیم.

دبیر کل المپیاد ضمن تبریک به تیم ها و نفرات برتر المیپاد ورزشی دختران، تصریح کرد:  ما افتخار می کنیم، دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان نیز از لحاظ دانش تخصصی، فنی و رفتاری از دیگر دانشگاه های مطرح کم ندارند و حضور نفرات و تیم های برگزیده این دوره به عنوان نماینده دانشگاه در المپیاد ورزش دانشجویی حضور شایسته ای خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به موفقیت دانشجو معلمان دختر و پسر در نخستین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشگاه ها و کسب مقام نخست دختران و پسران،از دکتر علی نژاد معاون دانشجویی، سرپرست دانشگاه، مدیران استانی، سرپرستان پردیس ها برای پشتیبانی فعالیت های تربیت بدنی و فراهم کردن شرایط حضور دانشجو معلمان در رقابت ها قدردانی کرد.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه در پایان ابراز امیدواری کرد: با حمایت ها و نگاه دکتر مهرمحمدی به تربیت بدنی با برنامه های بهتر و منسجم تر در سال های آتی همراه دانشجومعلمان باشیم.

شایان ذکر است این مراسم ضمن انعکاس وسیع خبری دررسانه ها  به صورت مستقیم از شبکه تلوزیونی آفتاب پخش شد.


نظرات کاربران