در حال بارگذاری ...

برگزاری دوره های فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ویژه کارکنان دولت در دانشگاه فرهنگیان

به اطلاع می رساند دوره های فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، ویژه کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و مامور (هیات علمی و غیر هیات علمی) دانشگاه فرهنگیان توسط مرکز هوشمند سازی و معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود.

ثبت نام دوره ها از تاریخ 95/09/01 از طریق سامانه مدیریت یادگیری امکان پذیر خواهد بود. تاریخ شروع نخستین دوره آموزشی (مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی) شنبه 95/09/06 می باشد.

(ثبت نام در هر کلاس مجازی تنها تا ١٠ دقیقه قبل از اولین جلسه برگزاری کلاس مقدور خواهد بود و پس از برگزاری اولین جلسه از کلاس قادر به ثبت نام در کلاس نخواهید بود.)

متن بخشنامه مرکز هوشمند سازی، دستورالعمل بکارگیری سامانه و همچنین برنامه زمانبندی و سرفصل دوره ها پیوست می باشد.

 

مهم: همکاران محترمی که همچنان دسترسی ورود به سامانه را ندارند، لازم است با استفاده از فرم زیر نسبت به ثبت اطلاعات خود ر اقدام نمایند: (مهلت منقضی شد.)

 

فرم ثبت مشخصاتی همکارانی که به سامانه کلاس مجازی دوره های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دسترسی ندارند.

 

شماره پشتیبانی سامانه: 42517 داخلی 2 (فراموشی کلمه عبور)

 

توجه: محتوای دوره ها به صورت PDF بعد از جلسه پنجم در قسمت آزمون آنلاین قابل دانلود میباشد. (PDF دوره مهارت های حرفه ای و اداری کار با رایانه بعد از پایان هر مبحث - جلسات 7، 17، 20 و 22 - بارگزاری خواهد شد.)


نظرات کاربران