در حال بارگذاری ...
رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش خبر داد:

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در هفته آخر شهریور

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، اسدی گرمارودی با اشاره به انجام مصاحبه های اختصاصی، معاینات پزشکی و مراحل گزینش داوطلبان ورودبه دانشگاه فرهنگیان وتربیت دبیرشهیدرجایی براساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور از 2 تا 10شهریور ماه در پردیس های تعیین شده، گفت: در این مرحله نزدیک به بیست و دو هزار و 200 داوطلب در مصاحبه و گزینش پذیرفته شدند و این کار به نحو بسیار شایسته ای انجام  شد که در این راستا از همکاری و همیاری مسؤولان پردیس دانشگاه فرهنگیان، معاونان پژوهش و منابع انسانی و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها، مسؤولان گزینش و سایر دست اندرکاران، قدردانی می شود.

وی افزود: اسامی 22 هزار و 200 تن از تأیید شدگان مراحل مصاحبه و گزینش، روز گذشته  به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شدتا بر اساس سهیمه های بومی استانی به تفکیک رشته و جنسیت مورد نیاز اسامی داوطلبان حائز بالاترین نمره اعلام شود.

اسدی گرمارودی، متذکر شد: عدم حضور داوطلبان  در هر یک از مراحل مختلف مصاحبه در موعد مقرر، به هر دلیل به منزله ی انصراف آنان تلقی می شود.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته شدگان نهایی، هفته آخر شهریور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org درج خواهد شد.


نظرات کاربران (4)