در حال بارگذاری ...

با حکمی از سوی دکتر خنیفر، مهندس رضایی به عنوان سرپرست مرکز هوشمند سازی دانشگاه منصوب شد

در جلسه ای که سه شنبه 19 تیر در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، با حکم دکتر خنیفر رییس دانشگاه، مهندس حسین رضایی به عنوان سرپرست مرکز هوشمند سازی دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

شایان ذکر است در این جلسه مهندس رضایی به ارائه  گزارش عملکرد سه ماهه مرکز هوشمند سازی پرداخت.

در ادامه مهندس تورعی به بیان مطالبی پیرامون عملکرد مدیریت یادگیری الکترونیکی و مهندس آصف به تشریح اقدامات مدیریت فناوری اطلاعات پرداختند.

پرسش و پاسخ اعضای مرکز هوشمند سازی و بیان مسائل موجود با رییس دانشگاه، رونمایی از کلیپ معرفی شبکه اجتماعی مجازی یادگیری معلمان(شمیم) و رونمایی از صفحه اصلی پورتال که با همکاری مرکز هوشمند سازی و روابط عمومی به ثمر نشسته است از بخش های دیگر این جلسه بود.

در ادامه دکتر خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان با اهدای حکمی مهندس حسین رضایی را به عنوان سرپرست مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان منصوب کرد.

در  این حکم آمده است:

....احتراما، نظر به تعهد، تخصص و تجارب حضرتعالی در حوزه فناوری های نوین و هوشمند سازی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست مرکز هوشمند سازی دانشگاه فرهنگیان منصوب می گردید.

....امید است با استعانت از خداوند منان و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دولت محترم و مطابق برنامه های راهبردی تبیین شده دانشگاه در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باششید.

انتظار می رود در تحولات اخیر دانشگاه، مرکز هوشمند سازی جهت حفظ و توسعه زیرساخت های تکنولوژی آموزشی با مشارکت همکاران صف و ستاد و سازمان های مرتبط، اقدامات موثری را جهت تحقق اهداف دانشگاه معمول فرمایند.


نظرات کاربران