در حال بارگذاری ...
دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد:

گزارشات خوبی از دانشگاه فرهنگیان دریافت می شود

در دیدار سرپرست دانشگاه فرهنگیان با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که صبح امروز 26 فروردین در وزارت علوم برگزار شد، موضوع دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار گرفت و دکتر غلامی، بر رضایتمندی خود در  خصوص اقدامات اخیر این دانشگاه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان در این دیدار دکتر غلامی حرکت به سوی استاندارد ها، بر اساس برنامه های راهبردی را  از برنامه ها و  اولویت های دانشگاه فرهنگیان در رویکرد جدید  دانست.

وزیر علوم با تاکید بر اهمیت جایگاه دانشگاه فرهنگیان خواستار کیفیت بخشی به نظام آموزشی مراکز تربیت معلم شد.

در ادامه دکتر خنیفر سرپرست دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ۱۰۰ روزه دانشگاه، از آمادگی  برای تحول در راستای شاخص های استاندارد وزارت علوم خبر داد و گفت: برنامه ای جامع برای تربیتِ معلم مورد نیاز نظام تعلیم و تربیت کشور داریم.

وی نقش حمایت های وزارت علوم در کنار وزارت آموزش و پرورش برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده این دانشگاه را مهم ارزیابی کرد و خواستار اهتمام بیشتر برای کیفیت بخشی به برنامه های دانشگاه فرهنگیان شد.

در ادامه این نشست که با حضور حجت الاسلام و المسلمین دادگر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان، دکتر خاکی معاون طرح و برنامه و توسعه منابع، دکتر روشندل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر محمدی مدیر کل حوزه ریاست و مشاور سرپرست دانشگاه همراه بود، حاضران به ارائه دیدگاه و دغدغه های خود در خصوص دانشگاه پرداخته و از مقام عالی وزارت برای رفع برخی مسائل دانشگاه فرهنگیان درخواست مساعدت کردند.


نظرات کاربران