در حال بارگذاری ...
خنیفر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کرد:

تقویت دوره های کارورزی دانشجو معلمان ، افزایش ۲۵ درصدی اعتبارات دانشگاه فرهنگیان در سال ۹۷

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اولویت های این دانشگاه در سال ۹۷، از افزایش ۲۵ درصدی اعتبارات برای امسال خبر داد.

حسین خنیفر، سرپرست دانشگاه فرهنگیان، در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برنامه ها و اولویت های اصلی این دانشگاه در سال 97 عنوان کرد: برنامه های در نظر گرفته شده در دانشگاه متناسب با اهداف وزارت متبوع یعنی آموزش و پرورش است و آمادگی اجرای برنامه های این وزارتخانه در حوزه وظایف دانشگاه را داریم.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه هایی که امسال دنبال می کنیم برنامه ریزی برای فارغ التحصیل کردن دانشجویان ترم آخر و ورود آن ها به کلاس های درس از مهر ماه است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: تکمیل دوره آموزشی مهارت آموزان ماده 28 و آماده سازی این گروه برای حضور در حرفه معلمی از سال تحصیلی جدید جز دیگر برنامه های اولویت دار دانشگاه محسوب می شود.

خنیفر با اشاره به اینکه دانشگاه آمادگی جذب 25 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید را دارد، تصریح کرد: این جذب منوط به تخصیص ردیف استخدامی  است که آموزش و پرورش برای اخذ آن باید اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه 64 پردیس و 34 مرکز دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان امکان تحصیل دانشجو معلمان را دارد، گفت: در نظر داریم که دوره های کارورزی و آموزشی را با کیفیت بیشتری برای دانشجو معلمان برگزار کنیم و تحولاتی در این زمینه داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان درباره بودجه این دانشگاه یادآور شد: سال 96 تخصیص صد درصدی اعتبارات را داشتیم و امسال هم 25 درصد به بودجه سال گذشته اضافه می شود و در حال رایزنی برای تخصیص صد درصدی این بودجه هستیم.


نظرات کاربران